Yatakta bu cümleleri sakın kurmayın!

20 Aralık 2018 244 views 0
Her çift yatakta uyumu sağlayamaz. İşte yatakta uyumu bozmamak için kadınların söylememesi gereken 7 cümle…
Her çift yatakta uyumu sağlayamaz. İşte yatakta uyumu bozmamak için kadınların söylememesi gereken 7 cümle…
Beni bu saatte bunun için mi uyandırdın?: Yatakta eşinize yönelteceğiniz bu soru, eşinizi sizden uzaklaştırır. Erkek önemsenmediğini düşünür. Daha kibar bir şekilde saatin uygun olmadığını dile getirin.
Işıkları kapatır mısın?: Işıkların kapanmasını istemeniz sizin özgüveninizin yeterli olmadığını gösterir. Bir erkek özgüven eksikliği yaşayan bir kadını yatağında istemez.
Bu günah değil mi?: Bir erkek önceden her şeyi değerlendirmiş ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu bildiğini düşünür. Yatakta böyle bir soru sormanız onu sinir krizlerine sokar.
Ailemle ne zaman tanışacaksın?: Her şeyin yeri ve zamanı vardır, bir erkek bu sorunun yerinin kesinlikle yatak olmadığını düşünerek size olumsuz bir yönde tepki gösterir.
Aman makyajımı bozma!: Her erkek bakımlı ve makyajlı kadın sever. Fakat yatakta makyajlı olmak ve bunun için erkeğe uyarıda bulunmak bir erkeğin hoşuna gitmez.
Göbeğime ve selülitlerime bakma lütfen!: Yatakta kadını tanımak isteyen erkek göbek, selülit vs. bakmazken kadının bunlara takılması ve bunu dert etmesi yataktaki erkeği bir hayli kızdırır.
Bir bebek fikrine ne dersin?: Bebek düşüncesi uzun süre düşünüldükten sonra çiftlerin beraber vermeleri gereken bir karardır. Bir erkek bu fikre yatakta ve bir anda yakalanırsa ne cevap vereceğini bilemez, fazlasıyla sinirlenir.
Yorumlar
BENZER KONULAR
Bursa
reklam