soap2day moviesvww.123movies.bio

WhatsApp Android sürümündeki yenilikler…!

30 Ocak 2019 399 views 0

Popüler, sosyal medya uygulaması WhatsApp ekibi, geliştirmelerine son hızıyla devam ediyor.. Geçtiğimiz günlerde anlık mesajlaşma uygulamasına yeni yenilikler eklenmişti ki; çok geçmeden uygulamanın beta sürümünde yer alan bir çok yeni özelliği ortaya çıktı. Yenilikler Whatsapp’ın beta sürümlerinde bir süre test edildikten sonra kullanıcıların beğenisine sunuluyor.. Bazı zamanlarda ise yeni güncellemeler iptal edilebiliyor yada ertelenebiliyor..

İşte WhatsApp andorid sürümüne eklenecek olan bazı yeni özellikler;

WhatsApp, Google Play Beta programı aracılığıyla android beta sürümünü 2.19.18 versiyonuna geüncelledi. Bununla beraber bir çok özelliğide yenilenmiş seçeneklere sahip oldu.
Yeni Güncellemede;

Sohbette Göster gibi yeni bir özellik geliyor.. Bu seçenekle medyanın sağlandığı ana gidilebilir. ya da öncesi ve sonrasına erişim sağlanabilir..
Popüler teknoloji sitesi webtekno’nun haberine göre bir diğer özellik ise; “…. olarak ayarla” oldu.. Bu sayede görüntülenen resmi arla plan olarak atayabiliyorsunuz.
Whatsapp fotoğraf döndürme seçeneğinde yeniliğe gitti. Sağa sola döndürme özelliği yanı sıra artık 90 derece saat yönünde döndüren ek bir seçenekte yer alıyor..
Yalan haber ve dedikodu haberlerlerinin artması ile birlikte whatsapp ekibi mesaj forward özelliğinin 20’den 5’e düşürdüğü bilgisini verdi.
Son aylarda Hindistan’daki linç girişiminin alevlenmesine sebep olan olayların ardından whatsapp, söz konusu kararını bu tarz olayların önüne geçmek için aldı..

0 0 vote
Article Rating
BENZER KONULAR
Bursa
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x