Serel Yereli ‘den olay paylaşım bakirelik itirafı..!

02 Ocak 2019 390 views 0

Takipçilerinin sorduğu soruları sosyal medya hesabından cevaplayan Serel Yereli‘nin bakirelik ve lezbiyenlikle ilgili yorumları dikkat çekti.
Oyunculuğu bırakıp şarkıcılığa geçiş yapan Serel Yereli önceki gün Intagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Son zamanda yaptığı paylaşımlarla gündem olan Yereli‘nin bakirelik ve lezbiyenlik soruları üzerine verdiği cevaplar oldukça şaşırttı..

Takipçisinin bakirelik sorununa cevap veren Serel Yereli, “Evet desem inancak mısın sadece soruyorum” ifadelerini kullandı. Serel lezbiyenlik sorusuna, “Yalan yok vallaha isterdim olmak ama baya straightim (düz), erkekler dozunda iletişime geçildiğinde iyi yani sıkıntı yok farklıyız biz tabii baya ama onlar da insan sonuçta” cevabını verdi.

Paylaşımın ardından Yereli’nin ailesi, başta Annesi Elif Yereli olmak üzere büyük tepki gösterdi..

Serel Yereli kimdir ?

Serel Yereli son zamanlarda Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekse de onu Bodrum Masalı’nın Alara’sı olarak , dizi izleyicileri ve özellikle genç kitle tarafından tanınıyor. Serel Yereli, 1996 yılında İzmir/Göztepe’de dünyaya geldi. 16 yaşındayken babasını kalp krizi sonucu kaybetti. Eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okuyarak hala devam etmektedir.

Serel Yereli, 2012 yılında Acun Ilıcalı‘nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı , O Ses Türkiye adlı yarışmaya katılmış ve  ilk turda elenmiştir. Ancak güzelliğiyle jürinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Daha sonrasında ise oyunculuk ile başlayan kariyerinin yanı sıra amatör olarak şarkı söylemeye devam etmekte .

Oyunculuk anlamında ise ilk işi Bodrum Masalı ‘dır. Bodrum Masalı adlı dizide ise Alara adlı karaktere hayat vermektedir. Bu rol ile ise dikkatleri üstüne çekemeyi başarmış ve hayran kitlesini oluşturmaya başlamıştır. Şarkı söylemeyi bırakmayan Serel, Bodrum Masalı 2. Bölümü’nde ”Sezenler Olmuş” şarkısını seslendirmiştir.

Serel Yereli – One Thing ! ile dünya müzik listelerinde.

Fotoğraflar Serel Yereli

BENZER KONULAR
Bursa