Seramik Kasalı Samsung Galaxy S 10 fiyatı..

12 Şubat 2019 336 views 0

Samsung’un Unpacked 2019 etkinliğine izmir escort sayılı günler kalmasına rağmen, Galaxy S10 ile ilgili haberlerin ardı arkası kesilmeden gelmeye devam ediyor. Kırmızı ve Sarı renk seçenekleriyle karşımıza çıkan S10 serisi, şimdi de seramik kasalı modeliyle bizleri karşılıyor. Bugün ise, Vietnamlı bir kaynaktan aktarılan bilgiler doğrultusunda, seramik kasalı Galaxy S10 fiyatı ortaya çıktı.

Galaxy S10 fiyatı çok şaşırttı..!

[su_dropcap style=”default” size=”3″ class=””]S[/su_dropcap]

amsung’un Vietnamlı bir tedarikçisi tarafından paylaşılan bilgilere göre, S10 serisinin seramik kasalı bir modeli de olacağı sonunda netlik kazandı.Vietnamlı tedarikçi, söz konusu seramik kasanın sadece 8 GB RAM’lı Galaxy S10 Plus modeliyle beraber kullanıcılara sunulacağını da özellikle belirtiyor.

Bununla beraber söz konusu seramik kasalı Galaxy S10 fiyatı da belli oldu. Hemen aşağıdan da görebileceğiniz üzere serisinin 10’uncu yılına sunulacak olan söz konusu bu modelin 30.990.000 Vietnam donguna yani 1.330 dolardan (7020 TL) satışa sunulacağını görmekteyiz.

Henüz, söz konusu bu durum hakkında resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, daha önceden de aktarılan raporlarda da söz konusu modelin 1300 ila 1600 dolar arası piyasaya sunulacağı tahmin ediliyordu.Bunun haricinde sadece arka yüzeyi seramik olan bir S10 Plus modeli de bizleri karşılayacağı belirtiliyor. Bu modelinse, 12 GB RAM’a ve 1 TB dahili hafızaya ev sahipliği yapacağı da özellikle vurgulanıyor.

Tabi, şimdilik seramik arka yüzeye sahip olan S10 Plus modelinin fiyatı hakkında herhangi bir detay paylaşılmadı.

0 0 vote
Article Rating
BENZER KONULAR
Bursa
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x