BİR ZAMANLAR BURSA

24 Ekim 2018 984 views

Merhaba, Sevgili BursaGecce takipçileri web sitemizin bu bölümünde Bir zamanlar Bursa köşesi ayırdık araştırmalarımızı, sizlerden gelenler, şehir arşivcileri, tarihciler, gönüllü paylaşımcılar ve diğer mecmualardan ulaşabildiğimiz tüm görsel içerikleri sizlerle paylaşmak istedik umarım bu görselleri gelecek nesillere bizlerde aktarabilir bu tarihi yaşatabiliriz köşemizi beğenir ve katkıda bulunursunuz görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirtebilirsiniz Güncel fotoğraflarımız için bize aşağıdaki formu doldurarak resim ve metin gönderebilirsiniz Sevgiyle kalın.. Bize Yazın

Değerli Ziyaretçi

Bu sayfada paylaşılan görseller, Bursa’nın tarihi ve tanıtımı için sosyal medya ve diğer web sayfalarında paylaşılmak üzere koleksiyon haline getirilmiştir. Bu içerikleri ticari amaç doğrultusunda kullanmak yasaktır.

Koleksiyonun tanıtımını farklı amaçlarda kullanılmaması adına editörlerimiz görsellere filigran eklemektedir. Bilgi Şikayet İstek öneri görüşleriniz için İletişim formu ya da aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Bursa