Ravi İncigöz, Mustafa Ceceli’ye yasal İşlem yaptıracağını duyurdu.

26 Eylül 2019 307 views 0

Bugün akşam saatlerinde Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile gündem olan Ravi İncigöz, Mustafa Ceceli hakkında yasal işlem yapacağını duyurdu.

Ceceli’nin milyonlarca tıklama alan şarkılarında imzası bulunan İncigöz, ” Mustafa Ceceli yediğin kaba pisledin! Allah kibrini affetsin. Keşke Süperegonu kendine saklasan! Ama yanına bırakmam bunu! Yarın gerekli işlemleri başlatıyorum. Bakalım seni sen yapan o şarkılarımı benden izin almadan okuyabilecek misin?…” notunu sosyal medyada yayınladı.

Daha öncesinde de Ceceli ve İncigöz’ün beraber yaptıkları proje olan “Şeker” isimli parça Ceceli hayranları tarafından çok sevilerek dillerden düşmemişti. İncigöz’ün paylaşımından sonra “Yaklaşık 85 milyon tıklama alan bu projenin ikilisi yolllarını mı ayıracak?” sorusunu akıllara agva escort düşürdü.

Ünlü şarkıcının pek çok hit şarkısında imzası bulunan İncigöz’ü bu derece sinirlendiren olayın patlak verdiği video olarak düşünülen ise Ceceli’nin o son paylaşımına yapılan yorumda bulunan İncigöz’ün iddiasına göre yorumu Ceceli tarafından silinerek hesabı takipten çıkarılmış.

İşte bu olay sonrasında ki Ravi İncigöz’ün Instagram Paylaşımları:

Kaynak: MüzikOnAir

0 0 vote
Article Rating
BENZER KONULAR
Bursa
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x