Oyuncu Erkan Can’ın abisi evinde ölü bulundu…

25 Ocak 2019 148 views 0

Oyuncu Erkan Can’ın, Ağabeyi Ömer Can (74), Bursa’da tek başına yaşadığı evinde ölü bulundu. Ömer Can‘ın şüpheli ölümüyle ilgili savcılık ve polis ekipleri olayı soruşturma kapsamına aldı.

Başarılı oyuncu Erkan Can‘ın abisi Ömer Can, dün öğle saatlerinde Bursa’nın Yıldırım ilçesi Bahçelievler mahallesindeki evinde yalnız yaşayan ve bir süredir kendisinden haber alınamayan Ömer Can ölü bulundu.  Apartman sakinleri evin bahçe kapısının açık olmasıyla birlikte içeri girip Can‘ı yerde hareketsiz halde gören komşular, polis ve sağlık ekiplerine konuyla ilgili bilgi verdi.

3 Çocuk babası Ömer Can‘ın hayatını kaybetmesini şüpheli bulan polis ekipleri ve savcılık, Ömer Can‘ın Cansız Bedenini incelemek üzere Adli Tıp Kurumu morguna sevketti.
Komşuları tarafından sevilen bir insan olduğu söyleniyor.. Son olarak kendisi ile önceki gün sohbet etme ve çay içme fırsatı bulan bir komşusuna kendisini iyi hissetmediğini söylemesi. Ölüme neden olan ani bir kalp krizimi sorusunu da beraberinde getirdi.. Ünlü oyuncunun tüm özel günlerde abisi Ömer Can‘ı ziyaret ettiğini de söyledi.

BENZER KONULAR
Bursa