casino siteleri

soap2day moviesvww.123movies.bio

Moda kurallarını yıkmasıyla ünlü 5 isim

14 Kasım 2018 483 views 0

Ünlü insanlar sıradışı görünümleriyle insanları şaşırtmaktan oldukça hoşlanırlar. Ve bazı popüler olaylar yüzünden de kendi tarzları rekabete dönüşür. Sıradan insanları şaşırtmayı başaran en çılgın ve tuhaf yıldızların görüntülerini topladık.

SIA

Şarkıcı Sia birkaç yıl önce yüzünü gizleyen bir perukla dolaşıyordu. Bu tavıra bürünmesini ise, modern müziğinin gizemli olması gerekir diye açıklıyordu.

KIM KARDASHIAN

2013 yılında, Kim’in Met Gala için giydiği çiçek elbisesi internette birçok kişinin gündem maddesi olmuştu. Bazı komik eleştirmenler bu elbiseyi çiçek döşemeli bir kanepeye bile benzetiyorlardı.

RITA ORA

Şarkıcı Rita Ora, Avrupa MTV Müzik Ödülleri’ne bornozla katılmıştı. Tabii, Ora da tıpkı Kim Kardashian gibi eleştirilerden nasibini aldı. Sosyal medya kullanıcıları ‘sanırız acelesi var o yüzden böyle gelmiş olmalı’ diyerek alay etmişlerdi.

GWENDOLİNE CHRİSTİE

Game of Thrones’da rol alan Gwendoline Christie, Elle Style Awards seremonisine katılmak için şövalye pelerinine benzeyen gerçekten tuhaf bir kıyafet seçmişti.

LADY GAGA

Lady Gaga her zaman garip ve ürkütücü kostümlerin kraliçesi olmuştur ve biz de tamamen bunlara alışkınız. İşte sıradan bir Lady Gaga kıyafeti daha.

0 0 vote
Article Rating
DİĞER GALERİLER
Bursa
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x