casino siteleri

soap2day moviesvww.123movies.bio

Herkes ayrılacak diye beklerken o şaşırttı..!!

07 Mart 2020 186 views 0

Younes Belhanda ile yollar ayrılacak diye beklenirken, oyuncunun menejeri Galatasaray yönetiminden yeni sözleşme talep etti işte detaylar….

Bu sezon içinde sahada gösterdiği kötü performanslar ardından tüm gözleri ve dikkatleri üzerine çeken Belhanda, gidecek mi, kalacak mı derken süpriz bir adım attı ve yeni sezon öncesi ayrılacak derken herkesi şaşırttı. Belhanda’nın, menajeri Wiliam Dâvilla Galatasaray yönetimi ile temasa geçerek yeni sözleşme isteğini bildirdi.

2021 yılında sözleşmesi bitecek olan Belhanda’nın Türkiye’de çok mutlu olduğu ve hatta en az 3 yıl daha Galatasaray’da kalmak istediği gelen bilgiler arasında, ancak yönetim kesinlikle yıldız futbolcunun isteğine soğuk bakıyor, Sarı Kırmızılı ekip sezon bitiminde 4-5 milyon euroluk bonservisle oynayan oyuncuları Belhanda ile yolları ayırma içerisinde olduğu gelen haberler arasında..

Yaşananların aksine, yönetim ve teknik heyet Belhanda ile yolları ayırma planları yaparken Fas’lı futbolcu İstanbul’da temelli kalmaktan yana. Bir yıl daha sözleşmesi olan Belhanda’nın devre arasında Suudi Arabistan ve Rusya’dan gelen teklifleride geri çevirdi.  Galatasaray kontrat uzatmayı düşünmezken Belhanda ise İstanbul’dan ev satın almak ve tamamen yerleşmek için gün sayıyor.

5 1 vote
Article Rating
1
BENZER KONULAR
Bursa
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x