Dj Aras Kutay’dan Bursa çıkarması…!

31 Ocak 2019 232 views 0
1

Yaz boyunca bir o mekan bir bu mekan dolaşan sıradışı müzik tarzıyla dinleyicisinden tam not alan Bodrum Gece Hayatının sevilen Dj Prodüktör’lerinden Aras Kutay, yeni yayın döneminde Bursa’nın en iyi ve çok dinlenen radyolarından Radyo Aktif 92.6 ile anlaşma sağladı. Cumartesi geceleri Bursa ve Marmara’nın Güney’ine 92.6 frekansında canlı yayın yapan müzik istasyonu Radyo Aktif ‘de hazırladığı Remix çalışmalarını sizler için çalıyor..

Radyo Aktif 92.6 Cumartesi Yayın Akışı

21:00 – 22:00 Muratt Mat

22:00 – 23:00 Aras Kutay

23:00 – 00:00 Kemal Nalbant

00:00 – 01:00 Guest Dj ( Dünyaca Ünlü Dj’ler )

Aras Kutay kimdir ?

Aras Kutay, 1986 Ankara doğumlu ve yetenekli bir müzisyendir. Aynı zamanda kendi özelliklerini müzik hayatına yansıtarak, genç yaşta prodüktör olma şansını yakaladı. 2005 Yılında Yurt dışında DJ’lik kariyerine başlayan Aras Kutay, kısa zaman içerisinde kendisinden sıkça söz ettirerek, dinleyici kitlesinin yoğun ilgisini çekmeyi başaran bir kişi olmuştur. Kısa süre içerisinde Türkiye’ye dönerek aklında olan projesini hayata sokmak için kolları sıvamıştır.

Projesi hayata geçme evresinde iken Türkiye’nin bir çok şehirin de performanslarına devam eden Aras Kutay, yoğun istekler üzerine Radyo Showlarına başlamıştır. Ankara başta olmak üzere bir çok yerel ve yabancı radyoda kendi şarkılarının da içinde olduğu setlerini çalıp kısa süre içerisinde Amerika ve Avrupa bölgelerinden teklifler almaya başlamıştır.

Türkiye’nin en büyük Club’larında çalışmış olan ve halen performans gösteren Aras Kutay 2010 Yılında hayalindeki Projesini hayata geçirmeye karar vererek, Ankara Pioneer Pro DJ Academy Okulu’nu açmıştır. Yüzden fazla öğrenci mezun eden Aras Kutay böylece kariyerine eğitmenliği de ekleyip, kendi alanından daha profesyonel olmak adına emin adımlar atmıştır.

2013 Yılından itibaren Aras Kutay DJ’lik ve Prodüktörlük kariyerine Bodrum’a yerleşerek devam etme kararı aldı .2017 Yılında Kırksekiz Müzik Yapım şirketini kurarak Muğla’nın ilk ve Tek Yapım Şirketi olarak Kırksekiz Müzik Yapım’ı hayata geçirdi. Kırksekiz Müzik Yapım’da Aranje , Eser Yapım , Prodüksiyon ve Kayıt işlerinin yanı sıra Sertifikalı ve Sertifikasız olmak üzere Enstruman eğitimleri de vermeye başladılar.

2018’in Şubat ayında Kırksekiz Yapım DJ Academy kurarak Bodrum’un ilk ve tek Dj okulunu açmıştır.

1
BENZER KONULAR
Bursa