Audi ilk tam elektrikli otomobilini tanıttı!

23 Kasım 2018 450 views 0

Köklü otomobil üreticilerinden biri olan Audi, ilk tam elektrikli otomobil modelini tanıttı. Aracın, nerdeyse hiç ses çıkarmayan motoruna dikkat çekmek için; reklam filmi, sessiz ve doğal bir ortamda gerçekleştirildi.

Audi ilk tam elektrikli otomobil modelini tanıttı!
Bilindiği üzere elektrikli araçların motorları sessiz çalışıyor. Alman araba üreticisinin tam elektirikli otomobil modeli de bu genellemenin içerisinde bulunuyor. Bu özelliği ön plana çıkarmak için, Full Frame görüntü sensörü bulunduran Sony VENICE kullanılarak sessiz ve doğal bir ortamda tanıtım filmi çekildi.

Alman araç üreticisinin iletişim ekibi Baş Yapımcısı Philip Hollerbach tanıtım filmi ile ilgili şu yorumları yaptı: “Filmimizin odak noktası, Audi e-tron sürmenin verdiği hissiyat ve desteklediği çevre dostu yaşam tarzıydı. Sony’nin VENICE kamera sistemi bunun için ideal çözüm oldu.”

Reklam filmini çeken firmanın Yönetici Direktörü Berti Kropac ise şunları ekledi: “Büyük Full Frame sensör, sakinlik yayan, yumuşak ve göze çarpmayan bir görüntü oluşturuyor ve e-tron’u geleceğe dönük bir ürün olarak yansıtıyor.”

Tchibo ile çocuklar karın keyfini çıkarıyor. Audi e-tron – 1

0 0 vote
Article Rating
BENZER KONULAR
Bursa
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x