casino siteleri

soap2day moviesvww.123movies.bio

Aslı Gibidir..! Sinemalarda..

30 Ocak 2019 382 views 0

Başrollerinde, Aslı İnandık‘ın rol aldığı yerli komedi filmi “Aslı Gibidir” sinemalarda yerini aldı…

Aslı İnandık’ın, bir çok rolde yer aldığı filimde, oyuncu olmanın hayallerini kuran bir genç kızın yaşadığı olaylar konu ediliyor.. Genç kız Aslı’nın yıllardır en büyük hayali oyuncu olmaktı.. Ailesine bağlı ve onların isteğiyle ilk üniversitesini onların tercihine göre belirler.. Ancak vazgeçmediği hayalleriyle birlikte tekrar hazırlandığı üniversites sınavında ikinci üniversite olarak özel bir konservatuarda oyunculuk bölümünü kazanır.. Hayallerine emin adımlarla ulaşan Aslı’nın bu başarısına ailesi tepki gösterir.

Kızlarının oyuncu olmasını istemeyen aile, ona destek olmayacağını açıklar.. ancak kararlı olan Aslı, ve ne yapacağını düşünürken kendisini bambaşka bir dünya’nın içerisinde bulur.. “Dublôrler Kulübü’ne” rokettube katılan aslı, burada hem okul harçlığı hemde yetenek sergileme fırsatına erişir.. Hayatının macerası olan bu kulüpte hayatının aşkı kapıyı çaldığında yaşadıkları bambaşka bir hal alır…

Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu
Senaryo: Evren Erdoğan Ayşe Balıbey ve Benerkaraçor
Görüntü Yönetmeni: Hayk Kirakosyan
Oyuncular: Nazlı Tosunoğlu, Tuna Orhan, Ayten Uncuoğlu, Ahmet Olgun Sünear, Toygan Avanoğlu, Enis Arıkan, Seda Türkmen, Uraz Kaygılaroğlu, Melis Kaygılaroğlu, Berkay Tulumbacı, Aslı Turanlı ve Tuğçe Karabayır.

0 0 vote
Article Rating
BENZER KONULAR
Bursa
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x