Antalya’da sahneye çıkan Sıla

26 Kasım 2018 191 views 0

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, eski erkek arkadaşı oyuncu Ahmet Kural‘la yaşadığı şiddet olayından sonra ilk kez Antalya’da sahneye çıktı. “Boşvermişim dünyaya” şarkısını söyledi. Sıla’nın şarkı sözlerinde geçen ‘Ahmet‘ ismini ‘Rahmet‘ olarak değiştirmesi dikkat çekti.

Şarkıcı Sıla, erkek arkadaşı oyuncu Ahmet Kural’la yaşadığı şiddet olayından sonra hiçbir konsere çıkmama kararı almıştı. Sıla, 1 ay sonra ilk konserini Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu AHEF tarafından 9’uncusu düzenlenen uluslar arası Katılımlı Aile Hekimleri Kongresi’nde verdi.
Antalya’da sahneye çıkan Sıla, “Yaklaşık 1 ay sonra ilk kez sahneye çıkıyorum. Orkestram ile de 1 ay sonra ilk kez birlikteyim. Ama neyse ki sizinleyim. “Doktorlarlayım” dedi.
Sıla, konserde “Boşvermişim Dünyaya” şarkısını söyledi. Sıla’nın şarkıyı seslendirirken yaptığı değişiklik ise izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. Şarkıcı Sıla, şarkı sözlerinde geçen ‘Ahmet’ ismini ‘Rahmet’ olarak değiştirerek seslendirdi.

ŞARKININ SÖZLERİ:
Boş vermişim boş vermişim Boş vermişim dünyaya Ağlamak istemiyorsan Sen de boş ver dünyaya Ahmet (Rahmet) Mehmet Süreyya Hepsi boş hepsi hülya Bir gün hayat bitecek Dersin görmüşüm rüya Şarkıcı Sıla Gençoğlu, erkek arkadaşı oyuncu Ahmet Kural’la geçen ay yaşadığı şiddet olayıyla gündeme gelmişti. Sıla, fiziksel şiddet gördüğünü iddia ederek erkek arkadaşı Ahmet Kural’dan şikayetçi olmuştu. Mahkeme, Kural’ın 3 ay boyunca Sıla Gençoğlu’na yaklaşmamasına yönelik koruma kararı vermişti.

BENZER KONULAR
Bursa